PRACA HOLANDIA Dekarz, stolarz,mechanik aut ciężarowych.

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe dom i ogród Lublin

Szczegóły ogłoszenia

Zatrudnimy od zaraz:
⚒ STOLARZ ⚒
?lokalizacja: Medemblik
?stawka: 550 € netto/40 godz/tydz
Poszukiwani doświadczeni stolarze, stolarze meblowi, stolarze mający kontakt z drewnem tekowym do produkcji i montażu mebli na jachtach, wykończenia wnętrz, produkcji i montażu sufitów, podłóg i schodów.
?Wymagania: prawo jazdy i samochód, język angielski na poziomie B1/B2, 4 lata doświadczenia, własne narzędzia.
?Możliwość nadgodzin, po 6 miesiącach umowa na stałe plus dodatkowe bonusy, zakwaterowanie na koszt pracodawcy, ubezpieczenie 25€.
12 Panów na stanowisko:
✴️Operator wózka wysokiego składu✴️
?Lokalizacja: Barendrecht (ok Rotterdamu) ?Wynagrodzenie €11,43 brutto / godz
?osoby z: prawem jazdy, angielskim na poziomie min. B2, powyżej 21 lat.
?praca w tygodniu i w weekendy na różnych zmianach
?praca w 30% jako operator wózka widłowego i 70% to inne prace, czyli produkcja i pakowanie w strefie buforowej.

Osoby wyłącznie z własnym zakwaterowaniem i własnym samochodem !!!!
?Dekarz - Krycie dachów dachówką ceramiczną?
?Stawka € 575/40h netto,
?Lokalizacja: Kilka lokacji w Holandii
?Wymagania: 4 lata doświadczenia, język angielski lub niemiecki, własne auto i podstawowe narzędzia.
⭕️Koszt zakwaterowania i ubezpieczenia pokrywa pracodawca.
?Mechanik aut ciężarowych ?
?stawka €525/40h netto,
?Lokalizacja Frankfurt (Niemcy)
⚛️Wymagania: 4 lata doświadczenia, język angielski lub niemiecki, własne auto i podstawowe narzędzia.
⚛️W zakres obowiązków wchodzi: diagnostyka, naprawa, konserwacja, serwis, praca nad elektroniką w samochodzie.
❗️Koszt zakwaterowania i ubezpieczenia pokrywa pracodawca ❗
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry