PRACA OD ZARAZ! Call Center/Z domu/Wysokie zarobki

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe Kielce

Szczegóły ogłoszenia

Praca w Call Center od zaraz!

W związku z dużym rozwojem firmy poszukujemy pilnie konsultantów do działu sprzedaży.

W naszej firmie zdobędziesz doświadczenie w sprzedaży.

Twoje obowiązki:

obsługa połączeń wychodzących
doradzanie i pomaganie Klientom
prezentowanie nowych ofert
sprzedaż produktów

Wymagania? Prawie żadne!

Bogaty pakiet szkoleń odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy :)

Oferujemy:

wypłatę dwa razy w miesiącu

pracę z domu - 100 % online

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

elastyczny grafik, który układasz z managerem

stawka gwarantowana za godzinę plus premia
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry