Pracownik magazynu z wyposażeniem łazienek - Praca od zaraz!!!

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe Opole

Szczegóły ogłoszenia

Zakres obowiązków:
  • Pakowanie towaru (wyposażenie łazienek np. kabiny prysznicowe)
  • Przygotowanie do transportu
  • Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru
Wymagania:
  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód mile widziany
Oferujemy:
  • Umowa na warunkach niemieckich
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)
  • Zatrudnienie na dłuższy czas
  • Praca na jedną zmianę
  • Wynagrodzenie od 11 € brutto/h
  • Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry