Pracownik sprzątający Jacków

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe Świdnik

Szczegóły ogłoszenia

Agencja Ochrony Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:

Sprzątanie - Jacków

Opis stanowiska:

- praca przy utrzymaniu czystości od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat - 2600 brutto,
  • pracę w miłej atmosferze,

  • ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych),

  • możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych np.

    * dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

    * dofinansowanie do okularów 350 zł,

    * dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

  • możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,

    Kontakt w sprawie pracy do rekrutacji 785 510 307 lub do kierownika 885 980 027

    Kandydaci,którzy dzwonią proszeni są podanie nazwy miasta.

    Informujemy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry