Pracownik sprzątający Wilkowice

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe Wilkowice

Szczegóły ogłoszenia

Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:
Sprzątaczkę biurową, pracownik gospodarczy w Wilkowicach
Opis stanowiska:
- pracownik gospodarczy , praca w systemie trzy zmianowym,
- sprzątaczka biurowa
- utrzymanie czystości biur, hal
- cały etat, praca w systemie dwu zmianowym,
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę, 3010 brutto,
- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, dofinansowanie do okularów 350 zł,
-dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,
- możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM , możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy, Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 Rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7, kierownik 8 8 5 9 8 9 2 3 4
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry