Zbrojarz/betoniarz praca Niemcy okolice Ulm

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe Przemyśl

Szczegóły ogłoszenia

Szanowni Państwo,
Poszukujemy od Nowego Roku 2021 pracowników do pracy przy prefabrykatach betonowych na terenie Niemiec Neresheim-Dorfmerkingen okolice Ulm.

Praca w betoniarni/prefabrykacja betonowa.
Praca od poniedziałku do soboty, dziennie 9 godzin pracy. Praca przez cały rok bez przestoju.

Rozpoczęcie zlecenia: 11.01.2021 lub 18.01.2021

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
· Betonowanie.
· Szalunki.
· Zbrojenia.
· Wiązanie zbrojeń.
· Zalewanie gotowych form.
· Praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:
· Minimum 2- letnie doświadczenie jako zbrojarz/betoniarz.
· Mile widziane doświadczenie przy produkcji prefabrykatów betonowych
· Mile widziane podstawy języka niemieckiego.
· Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.
· Własny środek transportu.
· Dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy.
· Samodzielność.
· Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

ZAPEWNIAMY:
· Umowę o pracę.
· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
· Dopłatę do zakwaterowania.
· Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.
· Pomoc w organizacji wyjazdu.
· Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.
· Dodatki do paliwa dla kierowcy.
· Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.
Tel.: +48 17 200 0021 (poniedziałek -piątek 9:00-17:00)
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry